Praca

Jesteśmy ugruntowanym na rynku, rodzinnym przedsiębiorstwem, które od ponad 30 lat dostarcza metalowe produkty dla polskich i zagranicznych klientów.

Nieustannie się rozwijamy i tym samym poszerzamy kadrę pracowniczą. Wysoko cenimy sobie specjalistów w wielu dziedzinach, niezbędnych do sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Skontaktuj się, aby dołączyć do naszej drużyny!

Aktualne oferty pracy:

OPERATOR MASZYN CNC

Zakres obowiązków:
samodzielna praca na obrabiarkach sterowanych numerycznie,
ustawianie maszyn wg planu produkcyjnego,
wykonywanie elementów – realizacja powierzonych zadań dokonywanie pomiarów kontrolnych,
kontrolowanie stanu technicznego maszyny na stanowisku pracy,

Nasze wymagania:
praktyczna znajomość rysunku technicznego,
precyzja, dokładność i metodyczność w pracy,
mile widziane doświadczenie w obsłudze maszynach CNC

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie,
zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i dokształcania,
szkolenie w zakresie obsługi maszyn

SPAWACZ - MIG/MAG/TIG PRACOWNIK PRODUKCYJNY - ŚLUSARZ

Wymagana:
-Zaangażowanie
-Chęć do pracy i sumienność
-Dbałość o porządek na stanowisku

Oferujemy:
-Umowę o pracę
-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Miejsce zatrudnienia: Pcim